بازاریابی ویدیویی و فیلم های تبلیغاتی اینستاگرام

بازاریابی ویدیویی، ملحق شدن و نقش پذیری فیلم های تبلیغاتی در یک استراتژی بازاریابی است.

فیلم های تبلیغاتی عملکردی مشابه با وبلاگ نویسی، تبلیغات تصویری و سایر شکل های بازاریابی داشته و با هدف ارتقاء یک شرکت، تجارت یا خدمات تولید می شوند. با این وجود بازاریابی ویدیویی بدلیل استفاده از افراد واقعی و عناصر بصری جذاب در تبلیغات مانند انیمیشن یا موشن گرافیک، از انعطاف پذیری تبلیغاتی بیشتری نسبت به رسانه های دیگر برخوردار است.

هیچ محدودیتی در مکانهایی که می توانید از بازاریابی ویدئویی آنلاین استفاده کنید وجود ندارد. زیرا مکان های آنلاین که فیلم های تبلیغاتی شما تبلیغ می شود، دارای گزینه بارگذاری ویدیو هستند. 

چرا بازاریابی ویدیویی امروز بسیار مهم است؟

همانطور که گفته شد، ویدیو ابزاری فوق العاده قدرتمند است که از طریق اینستاگرام، یوتیوب، فیس بوک، توییتر و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قابل دسترسی است. روزانه پنجاه میلیون کاربر، فیلم ها را در سایت مشاهده می کنند.

بیشتر این فیلم های تبلیغاتی از یوتیوب، مرکز اصلی بازاریابی ویدیویی آنلاین است.

اینستاگرام اخیراً محدودیت ضبط ویدیوی خود را به 60 ثانیه افزایش داده تا از محبوبیت اشتراک گذاری ویدیو سودآوری کند.

بازاریابی ویدیویی در کنار محبوبیت این وب سایت ها افزایش یافته است. آمار نشان می دهد که کاربران اینترنت بسیار بیشتر از خواندن متن در مورد یک محصول روی یک دکمه پخش کلیک می کنند.

اما صرفاً ساخت یک فیلم کافی نیست.

حتما در ساخت فیلم های تبلیغاتی از استراتژی بازاریابی ویدیویی پیروی کنید.

بیشترین تاثیرگذاری فیلم تبلیغاتی هنگامی اتفاق می افتد که از ترندها در ساخت سود برده و مخاطب هدف محصول، آن را در بین سایر موارد در نظر بگیرد.

کانون تبلیغاتی اندیشه سازان نوین با ارائه نکات تخصصی بازاریابی ویدیویی، به مشاغل کوچک کمک می کند تا بتوانند بهترین استراتژی بازاریابی ویدیویی خود را توسعه دهند.

آمار فیلم های تبلیغاتی

آیا می دانید؟

Vidyard  گزارش داد که 70 درصد از بازاریابان می گویند عملکرد فیلم های تبلیغاتی بهتر از سایر رسانه ها است.

گزارشی از شرکت کفش و پوشاک آنلاین، Zappos ، همچنین بر ارزش داشتن فیلم در وب سایت ها تأکید کرد و گزارش داد که صفحات محصول با فیلم تا 30 درصد بیشتر از صفحات بدون فیلم جذب مخاطب می کند.

طبق مطالعات ComStats ، درصد مخاطبان ویدئوی آنلاین در ایالات متحده به 84.5 درصد می رسد. در پیش بینی شبکه تصویری که اخیراً منتشر شده است، سیسکو گزارش داد که در سطح جهانی، ترافیک ویدیو IP  ، 82 درصد از کل ترافیک اینترنت مصرف کننده را تا سال 2020 به خود اختصاص می دهد. این افزایش 70 درصدی نسبت به سال 2015 است. یک مطالعه دیگر از تحقیقات Forrester  نشان داد که صفحات وب که دارای فیلم هستند 50 برابر بیشتر از وب سایت های بدون فیلم در صفحه اول Google ظاهر می شوند. تحقیقات اجتماعی و رفتاری از دانشگاه Twente نشان داد که 91٪ از جستجوگرهای Google فقط به صفحه اول گوگل نگاه می کنند.

همچنین روش هایی برای بازاریابی صحیح فیلم ها وجود دارد تا آنها توجه مورد نظر خود را جلب کنند.

یکی از موثرترین راههای انجام این کار از طریق سئو ویدیوی شما یا استفاده از عنوان جذاب و معمولاً جستجو شده است.

براساس مجله موتور جستجو، 93٪ از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شوند.

منابع: https://valoso.com/ultimate-guide-to-video-marketing

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *