ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی با هدف به تصویر کشیدن مراحل مختلف تولید یک محصول/محصولات و یا ارائه خدمات، تهیه و تولید می شود. در فیلم صنعتی می توان فرآیند تولید یا ارائه خدمات، از مرحله تامین مواد اولیه و تجهیزات تا اخذ بازخورد از مشتریان را به تصویر کشید و یا با تمرکز بر محصول و خدمتی جدید، به نمایش نکات برجسته و مزایای رقابتی آن پرداخت.

نوع دیگری از فیلم های صنعتی با به تصویر کشیدن روند ساخت یک کارخانه یا کارگاه تولیدی، اجرای طرح های توسعه و یا تاسیس یک شرکت، ضمن برجسته سازی اقدامات صورت گرفته و تاکید بر نقش مدیریت، باعث ایجاد اطمینان خاطر مخاطبان نسبت به خروجی آن فرآیند می گردند.

دیدن یک فیلم صنعتی برای مخاطبان، همانند بازدید از کارخانه، کارگاه و یا شرکت شما بوده و سبب آشنایی کامل با تاریخچه، فرآیند انجام کار، نوع تجهیزات مورد استفاده، گواهینامه ها، جوایز و تیم مدیریتی می گردد.

کانون آگهی و تبلیغات اندیشه سازان نوین در تهیه و تولید انواع فیلم های صنعتی، به منظور به تصویر کشیدن مراحل مختلف تولید یک محصول/محصولات و یا ارائه خدمات، مزایای رقابتی، برجسته سازی اقدامات صورت گرفته و جذب هر چه بیشتر اعتماد مخاطبان، از کارشناسان توانمند و خلاق خود در زمینه هـــای فیلم نامه نویسی، کارگـردانی، فیلم برداری، تدوین، موسیقــی و صداگذاری و نیز از نقطه نظرات مدیران با تجربه صنعتی بهره می برد.