طراحی تبلیغات محیطی

تغییرات رفتاری مردم در جامعه سبب افزایش درخواست برای طراحی تبلیغات محیطی در انواع گوناگون آن شده است. در واقع تبلیغات محیطی پیام خود را به صورت ساده اما پرقدرت به مصرف‌کنندگانی که در حال جابه‌جایی و مسافرت هستند، به‌خصوص درست در زمانی که در محل خرید حضور دارند، می‌رساند.

در سراسر جهان چهار نوع عمده برای تبلیغات محیطی در نظر گرفته می‌شود که عبارتند از: بیلبورد، مبلمان شهری، وسایل حمل و نقل و سایر رسانه‌های محیطی که در شرح آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استرابورد، استند تبلیغاتی، ایستگاه‌ها نظیر ایستگاه‌های اتوبوس و مترو، تابلوی سردر فروشگاه، تلویزیون‌های تبلیغاتی، لایت باکس تبلیغاتی، سایه‌بان جلوی درب فروشگاه، عرشه پل ها، لامپ ال‌ای‌دی، لامپ‌های نئون، لمپوست بنر، ….

رسانه محیطی بقدری قدرتمند است که می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند و برعکس، اگر زیر ساخت‌های مناسب و کافی را نداشته باشید، می‌تواند تبدیل به یک ضد تبلیغ شود.

کانون آگهی و تبلیغات اندیشه سازان نوین در طراحی تبلیغات محیطی، به منظور بهره گیری هرچه بیشتر مشتریان گرامی، از سرمایه گذاری خود و تاثیرگذاری صحیح تبلیغات محیطی، در کنار طراحان خود از وجود متخصص علوم ارتباطات بهره می برد.