طراحی لوگو

اولین گام در راه اندازی هر کسب و کار، طراحی لوگو می باشد. لوگو ویترین یک تجارت، نماد کسب و کار شما و اولین عامل جذب مخاطب محسوب می‌شود.

لوگو پایه ای قوی برای برند و طرح بازاریابی شماست. لوگو تاثیر بسزایی در درک و احساس مشتری از شرکت و همچنین تصمیم‌گیری او برای خرید محصول یا استفاده از خدمات شما دارد.

اگر لوگوی شما به خوبی و حرفه ای طراحی شده باشد، باعث ایجاد اعتماد و جذب بیشتر مشتری می گردد. اگر لوگوی شما طراحی خوبی داشته باشد، مردم درباره نوع محصولات و خدمات شما کنجکاو می شوند.

یک شرکت، بدون لوگو، به خوبی دیده نمی‌شود و درمقابل، مردم تنها لوگوهایی را به خاطر می سپارند که حرفه ای طراحی شده باشند. شما بدون یک لوگو نمی‌توانید واقعاً یک برند باشید.

هدف از طراحی لوگو، ماندگاری در ذهن مردم است. بسیار دیده‌ایم که شرکت‌های بزرگ روی تابلوهای تبلیغاتی تنها از لوگو بهره می‌برند، چون خوب می‌دانند که اعتبار دادن به لوگو، حس برتری محصول و یا خدمت ارائه شده را به مردم القا می کند.

طراحی لوگو در کانون تبلیغات اندیشه سازان نوین کاری فراتر از گذاشتن یک عنصر بصری در یک قاب است. تنها لوگوهای خلاقانه، حرفه ای و منحصر به فرد در اذهان مردم ثبت شده و ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبین دارند، لذا طراحی آن نیز جزو سخت ترین طراحی ها در کارهای تبلیغاتی می باشد.

لوگو می تواند به صورتهای نوشتاری (تایپوگرافی)، مفهومی (گرافیکی)، طراحی کاراکتر (شخصیت تبلیغاتی)، ترکیبی و …. طراحی شود.

کانون آگهی و تبلیغات اندیشه سازان نوین برای خلق طرحی خلاقانه، حرفه ای و منحصر به فرد، اطلاعات مورد نیاز –  درخصوص فعالیت شرکت، مشخصات محصولات یا خدمات، مشتریان، رقبا، مزایای رقابتی و نیز دیدگاههای شما در باره طرح لوگو – را در قالب پرسشنامه طراحی لوگو و برگزاری جلسات، اخذ می نماید. این جلسات با حضور متخصص علوم ارتباطات و کارشناس بازاریابی مرتبط با نوع فعالیت برگزار می گردد.

کارشناسان این مجموعه پس از انتخاب نوع لوگو و اجرای طرح های اولیه، در جهت نهایی کردن طرح ها با شما در ارتباط بوده و طرح نهایی را در قالب های مورد نیاز شما تهیه و ارائه خواهند کرد.